ireporter

NA SLOVENSKU SA OPÄŤ OTVORILI ŠKOLY A ŠKÔLKY: iReporteri nakrúcali videá

NA SLOVENSKU SA OPÄŤ OTVORILI ŠKOLY A ŠKÔLKY: iReporteri nakrúcali videá

08.02.2021 – Katarína Korcová

Na Slovensku sa opäť otvorili školy a škôlky. Na mieste nechýbali ani naši iReportéri. Na záberoch uvidíte i reakcie žiakov a pedagógov na otvorenie škôl.

Od 8.februára sa na Slovensku otvorili základné školy, materské školy, špeciálne školy a prvý stupeň základných škôl. Do škôl sa vrátili aj žiaci končiacich ročníkov stredných škôl. Pozrite si zábery, ktoré nakrútili naši iReportéri. Na Základnej škole Gašpara Heina v Levoči nakrúcal iReportér Martin Kokavec. Pozrite si úvodné video.

Otvoreniu materskej školy vo Veľkom Bieli sa tešili deti aj učiteľky. Pozrite si zábery od Vladimíra Vraníka.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM