ireporter

NAKRÚCAJTE LYŽIARSKE STREDISKÁ NA SLOVENSKU

NAKRÚCAJTE LYŽIARSKE STREDISKÁ NA SLOVENSKU

15.01.2021 – Katarína Korcová

Pre aktuálne pandemické opatrenia sú lyžiarske strediská na Slovensku zatvorené. Pozrite si video od iReportéra Radoslava Babjarčíka, ktorý zaznamenal osamoteného snowbordistu v Ski Parku vo Vyšných Ružbachoch.

Nachádza sa vo vašom okolí lyžiarske stredisko? Zachyťte na videu atmosféru v lyžiarskych strediskách, ktoré sú pre aktuálne pandemické opatrenia zatvorené. Vaše zábery odvysiela RTVS! Osamoteného snowbordistu v Ski Parku vo Vyšných Ružbachoch zaznamenal Radoslav Babjarčík.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM