ireporter

NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA 2020: Pozrite si zábery z podujatia

NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA 2020: Pozrite si zábery z podujatia

18.07.2020 – Katarína Korcová

V dňoch od 18. do 19. júla sa konajú bežecké preteky s názvom Nizkotatranská stíhačka. Pozrite si zábery, ktoré do redakcie RTVS poslal iReportér Ján Margeta.

Nízkotatranská stíhačka je ultramaratón pre jednotlivcov, ktorý sa koná v dňoch 18. - 19. júla 2020. Hlavná trasa pretekov vedie z obce Telgárt na Donovaly hlavným hrebeňom Nízkych Tatier. Organizátorom Nízkotatranskej stíhaćky je HIKING.SK - online magazín o horách. Zábery z bežeckých pretekov zaznamenal na videu iReportér Ján Margeta.

Ak sa aj vo vašom regióne koná nejaká zaujímavá športová, kultúrna či verejná údalosť, nakrúťte ju a zábery pošlite do redakcie RTVS prostredníctvom aplikácie iReportér!

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM