ireporter

PROJEKT DRUHEJ ETAPY ELEKTRIČKOVEJ TRATE V BRATISLAVE NAPREDUJE

PROJEKT DRUHEJ ETAPY ELEKTRIČKOVEJ TRATE V BRATISLAVE NAPREDUJE

11.04.2018 – Katarína Korcová

Ako napreduje projekt druhej etapy električkovej trate v bratislavskej Petržalke? Pozrite si video od Viliama Šušku.

Podľa primátora hlavného mesta Ivana Nesrovnala projekt druhej etapy električkovej trate v bratislavskej Petržalke (Bosákova-Janíkov dvor) napreduje. Bratislava už má právoplatné stanovisko k štúdii vplyvov na životné prostredie. Na základe toho spracuváva dokumentáciu pre územné rozhodnutie. Výstavbu električkovej trate musí magistrát stihnúť zrealizovať do roku 2023. V tom čase končí programové obdobie, z ktorého sa čerpajú na tento projekt európske peniaze. Pozrite si video, ktoré nakrútil iReportér Viliam Šuška.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM