ireporter

PROTEST OBČANOV V TRNAVE: Zábery nákrútil Viliam Procházka

PROTEST OBČANOV V TRNAVE: Zábery nákrútil Viliam Procházka

23.09.2018 – Katarína Korcová

V mestskej časti Modranka sa uskutočnilo protestné zhromaždenie. Protestu sa zúčastnilo približne 60 občanov. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Viliam Procházka.

Protestné zhromaždenie proti neúnosnej dopravnej situácii, ktorá vznikla výstavbou Merkury Marketu a ďalších podnikateľských firiem v areáli bývalého JRD a priľahlom okolí, sa uskutočnilo v Trnave na križovatke ulíc Seredská - Diaľničná. Protest zo strany občanov prebiehal pokojne. Prítomné boli aj hliadky mestskej a štátnej polície. Pozrite si video.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM