ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

22.02.2022 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň

Poďme pozrieť na videá, ktoré nám poslali naši iReportéri. Verte neverte uprostred februára sa už objavujú prvé známky jari, na ktorú si ale ešte musíme počkať. Videá môžete posielať i vy – stiahnite si aplikáciu iReportér a posielajte videá k nám do televízie. Tie najlepšie odvysielame. Poďme sa na iReportérske videá pozrieť.

Jar je ešte v nedohľadne, ale už pomaly začína klopať na dvere. iReportér Martin Špaček nakrútil prvé snežienky pod Devínskou kobylou v Bratislave.

V obci Krušovce v okrese Topoľčany sa už dokonca chystajú včely. Pri úľoch začína byť živo. Nakrúcal iReportér Peter Petráš.

V Košiciach vzlietlo veľké množstvo vrán. Ako potvrzuje video iReportéra Daniela Sivuliča, dávali o sebe vedieť hlasným krákaním.

Krásné zábery z labutieho jazera v obci Malinovo poslala iReportérka Michaela Balážová.

Zima to ale ešte zďaleka nevzdáva. Dokazujú to zábery iRepotéra Martina Kokavca z Levoče, na ktorých sa opäť zahalila do rozprávkového bieleho plášťa.

Snežný psík Sunny iReportérky Martiny Zemkovej zatiaľ sleduje scenériu zasnežených Vysokých Tatier pri západe slnka.

iReportér Juraj Šarník poslal video zachytávajúce snehom zaviatu električku na Štrbskom plese.

Bazilika svätého Ondreja v Komárne sa pripravuje podľa správ iReportéra Jozefa Černeka na rekonštrukciu. Archeologický výskum tam odhalil vzácne fresky.

Krásne časozberné video zachytávajúce postup oblačnosti nad Popradom poslala iReportérka Estera Lukačková. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vašho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM