ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

04.05.2022 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A je tu ďalší prehľad tých najlepších videí a záberov od našich iReportérov, ktorí nakrútili prípravu včielok na novú pracovnú sezónu, ale i prácu dobrovoľníkov pri čistení potoka. iReportérske videá môžete posielať i vy prostredníctvom aplikácie iReportér.

S jarou sa spája aj starostlivsť o včely. Je potrebné pridať do úlu medníky, aby včielky mohli pracovať. Nakrúcal iReportér Patrik Hutman.

V saleziánskom stredisku v Novej Dubnici sa uskutočnili Saleziánske majstrovstvá Slovenska detí do 15 let v hokejbale. Zúčastnilo sa ich 6 tímov z celého Slovenska. Video poslal iReportér Daniel Imriška.

V Púchove se uskutočnila divadelná prehliadka Rozprávkové javisko. Ukážky z predstavenia „A taký krásny deň to mohlo byť“ zaznamenal iReportér Roman Artim.

Dúbravčický potok bude čistější. Asi 50 dobrovoľníkov z továrne Volkswagen čistilo koryto a okolie potoka s výskytom bobra európskeho. Bol pri tom iReportér Martin Špaček.

iReportér Ladislav Ondila nakrútil jarnú búrku s poriadnym hrmením a prekrásnou dúhou.

Kúsok za hranice do najvýchodnejšieho mesta Rakúska sa vydal iReportérAntonije Levičanin. Nakrútil tieto prekrásne zábery hradu Hainburg.

Ďalší krásny hrad tentokrát v poľskom Krakove bol cieľom výletu iReportéra Martina Kokavca.

Ganymedova fontána sa stala prvou verejnou fontánou v Bratislave s výlučne okrasnou funkciou, ktorá neslúžila na čerpanie vody. Video poslala iReportérka Silvia Mínáriková.

iReportér Richard Kollár poslal dychberúci výhľad na vrch Borišov z vrchu Ploská voVeľkej Fatre.  Za vaše zábery ďakujeme. Videá k nám do televízie môžete posielať i vy prostredníctvom aplikácie iReportér. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM