ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

24.12.2022 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Záplavy snehu na horách i v uliciach slovenských miest a prípravy na Vianoce boli námetmi videí, ktoré nám v uplynulom týždni poslali naši iReportéri. Poďme se pozrieť na videá, ktoré nám posielate cez aplikáciu iReportér RTVS. 

Tradičné vystúpenie detského folklórneho súboru na Vianočných trhoch v Dunajskej Lužnej zaznamenal iReportér Peter Solár.

Na westernovom ranči 13 v Nemšovej sa už všetko chystá na Vianoce. Návštevníci mohli sledovat i tradičnú vianočnú rozprávku Popoluška. Video poslal iReportér Juraj Tomašovič.

Aj tento rok premávajú v Bratislave vianočné električky. Nakrútila ich iRepotérka Silvia Mináriková.

Ráno kvôli snehovej kalamite nepremávali električky v Košiciach. iReportér Pavol Titurus hlási, že dôvodom bola veľká námraza.

Aj tretie adventné popoludnie u saleziánov v Novej Dubnici patrilo najmä deťom a mladým rodinám. Okrem pečenia oblátok či medovníkov mali možnosť si vyrobiť rôzne ozdoby a vianočné pohľadnice. Video poslal iReportér Daniel Imriška.

iReportérka Silvia Mináriková nakrútila tento krásny betlehem, ktorý ozdobil Železnú studničku v Bratislave.

Na Kráľovej holi mrzlo až praskalo. Ľadové kráľovstvo na vrchole hory zaznamenal iReportér Ján Margeta.

Husté sneženie pokrylo známe bardejovské hradby. iReportér Marcel Tribus hlási, že v Bardejove napadla bohatá nádielka snehu.

iReportérka Daniela Pitoňáková zaznamenala záplavy snehu v obci Liptovská Teplička.

Od Kráľovej holi až po Vysoké Tatry. iReportérka Martina Zemková sa kochala týmto nádherným východom slnka pod Tatrami. Za všetky videá od našich iReportérov ďakujeme. Svoje zábery môžete posielať aj vy cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS. Tie najlepšie radi odvysielame v televízii.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM