ireporter

SAVE UKRAINE: Pozrite si zábery z medzinárodného koncertného maratónu

SAVE UKRAINE: Pozrite si zábery z medzinárodného koncertného maratónu

30.03.2022 – Katarína Korcová

V nedeľu 27.marca 2022 sa na podporu Ukrajiny uskutočnil medzinárodný charitatívny koncertný maratón s názvom Save Ukraine - #StopWar. Pozrite si zábery, ktoré nakrútila iReportérka Silvia Mináriková.

Koncert "Save Ukraine - #StopWar" vznikol na základe iniciatívy poľskej verejnoprávnej televízie TVP v spolupráci s ukrajinskou verejnoprávnou televíziou. Do medzinárodnej iniciatívy sa zapojila aj RTVS a priamy prenos z podujatia odvysielala v nedeľu 27.marca. Pozrite si zábery od iReportérky Silvie Minárikovej.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM