ireporter

SILVESTROVSKÝ OHŇOSTROJ NA SLOVENSKU: Pozrite si videá od iReportérov

SILVESTROVSKÝ OHŇOSTROJ NA SLOVENSKU: Pozrite si videá od iReportérov

01.01.2021 – Katarína Korcová

Ani tento rok sa silvestrovské oslavy nezaobišli bez tradičného silvestrovského ohňostroja. Pozrite si videá, ktoré zaznamenali naši iReportéri. Ponúkame vám zábery z Košíc a Trnavy.

Tohtoročné silvestrovské oslavy a vítanie Nového roka boli na celom území Slovenska mimoriadne – boli spojené s prítomnosťou nebezpečne šíriaceho koronavírusu. V rámci núdzového stavu bol preto vydaný zákaz vychádzania a zhromažďovania sa. Ulice a námestia, inokedy plné veselých ľudí, tento rok zívali prázdnotou. Ľudia v obave o svoje zdravie a život zostali radšej doma v kruhu svojich najbližších. I napriek tvrdým obmedzeniam sa silvestrovské oslavy na mnohých miestach nezaobišli bez tradičného silvestrovského ohňostroja. Nebolo tomu inak ani v Trnave na sídlisku Linčianska, kde jeho obyvatelia mohli nerušene a bezpečne zo svojich príbytkov sledovať jedinečnú pyrotechnickú šou. Ohňostroj v Trnave zaznemenal iRepotér Marián Nomilner.

Na sídlisku KVP v  nakrúcal iReportér Pavol Titurus.

Ohňostroj v Košiciach na sídlisku Ťahanovce zaznamenal Oliver Šimčík.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM