ireporter

V CENTRE LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA HORELO: Video zachytil Marián Hrnčiar

V CENTRE LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA HORELO: Video zachytil Marián Hrnčiar

08.03.2022 – Katarína Korcová

V Liptovskom Mikuláši bojovali hasiči viac ako 4 hodiny s požiarom bytového domu v historickom centre mesta. Pozrite si zábery, ktoré zaznamenal iReportér Marián Hrnčiar.

Požiar v Liptovskom Mikuláši na ulici 1.mája zachvátil strechu bytového domu. Na mieste zasahovali záchranné zložky viac ako 4 hodiny. Po uhasení požiaru strážili vyhorenú budovu dobrovoľní hasiči, pre prípad, žeby sa požiar nanovo rozhorel. Nakrúcajte aktuálne udalosti vo vašom okolí a vaše video odvysiela RTVS vo svojich spravodajských reláciách.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM